Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Kakashi Hatake
Mar Iun 02, 2009 8:06 pm Scris de Admin

» Sasuke Uchiha
Mar Iun 02, 2009 7:57 pm Scris de Admin

» YYH in general
Mar Iun 02, 2009 7:35 pm Scris de Admin

» Poze din Inuyasha
Mar Iun 02, 2009 7:22 pm Scris de Admin

» Yuki&Shuichi-persoane posesive sau nu?
Mar Iun 02, 2009 7:09 pm Scris de Admin

» Poze din Gravitation
Mar Iun 02, 2009 7:03 pm Scris de Admin

» Parere generala despre Gravitation
Mar Iun 02, 2009 6:58 pm Scris de Admin

» Poze din anime...
Lun Iun 01, 2009 7:44 am Scris de Admin

» Sakura Haruno
Lun Iun 01, 2009 7:34 am Scris de Kagome Higurashi

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Septembrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

Parere generala despre anime

In jos

Mesaj  Hollywood Angel la data de Dum Mai 31, 2009 2:06 pm

InuYasha este un anime destul de reusit insa toate acele lupte nu il caracterizeaza.Atitudinea de sef al lui InuYasha arata teama si neincrederea fata de ceilalti!Kagome e o draguta dar daca ajungi sa o cunosti in realitate iti vei schimbi parerea :|E foarte posesiva... Nu e chiar asa de dulce cum pare...dar totusi...Nu e rau faptul ca doreste sa fie sefa dar...nu stiu ce sa zic...Sango si Miroku...ce pot sa spun...Nu mi-am creat o imagine de ansamblu despre toti...Fata de Miroku pot sa spun ca e un afemeiat care nu merita decat palme peste fata!Are uneori o atitudine ironica si dar nu mai ironica decat a lui InuYasha!Sango pare genul de fata care nu accepta sa fie contrazisa...Nu stiu ce sa spun despre ea... Mad :roll:Lasand la o parte defectele acestui anime care sunt mai numeroase decat calitatile e unul destul de bun dar care nu merita o atentie foarte mari! No Si in legatura cu tot ce am spus as vrea sa mai fac o ultima referire la pozele de pe Internet!Nu sunt cel mai infocat sau mare fan al lor dar cred ca toate pozele cu ei(marea majoritate)sunt modificate...Nu stiu nici eu de ce cred asta dar pot afirma lucrul fiindca in realitate nu par asa...E doar o modalitate de a fermeca inimile celorlalti...Nu e real....Se bazeaza pe fictiune...In cea mai mare parte...Si toate acele lupte par sa fie prea dure...FIecare lupta se sfarseste cu sange,cu oameni morti...lucruri care te inspaimanta...Numai cand ma gandesc mi-e frica....Si nush...ce nota ati da anime-ului?Avand in vedere insusirile morale si fizice ale personajelor si nr defectelor care este in crestere iar cel al calitatilor care este in scadere i-as da 7,50-8...O sugestie pt fani...S-o lase mai moale ca in curand vor ajunge ca ei... pale Si app scuze daca am zis ceva raw lol!
Hollywood Angel

Data de înscriere : 31/05/2009
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Parere generala despre anime

Mesaj  Kagome Higurashi la data de Lun Iun 01, 2009 7:10 am

InuYasha a fost sin inca este anime-ul meu preferat...Deci as vrea sa stii ca eu nu te sustin in privinta a tot ceea ce ai spus(chiar daca unele sunt adevarate)...Refuz sa recunosc asa ceva despre ei...Stiu ca uneori Kagome poate fi posesiva dar eu nu vreau sa-ti dau dreptate...Si InuYasha e cel mai tare asa sa stii... I love you
Kagome Higurashi
Admin

Data de înscriere : 30/05/2009
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Lun Iun 01, 2009 7:19 am

Nush...mie Inuyasha sa fiu sincera nu mi'a placut la inceput,nici macar nu m'am uitat la anime dar nu este unul foarte prost(dupa parerea mea),mie Kagome mi se pare destul de sympatyk,n'am vazut'o cum "este ea in realitate" dar si Sakura face asa(scz de off-topic),n'atzi vazut ce fetze face uneori?Dar asta nu inseamna k e alta decat se lasa sa vada.Asta e parerea mea,in rest celelalte personaje nu le prea cunosc si nush ce sa zic despre ele dar o s ama documentez,promit! Very Happy
Nush...cum potzi sa te gadesti macar ca Kagome ar avea o alta fatza? Shocked
Admin
Admin

Data de înscriere : 30/05/2009

Vezi profilul utilizatorului http://animefusion.wikiforum.ro

Sus In jos

Re: Parere generala despre anime

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare